IV edycja Konkursu dla Młodych Cukierników ruszy już 15 października

Na uczestników czekają nie tylko wyjątkowe nagrody, ale przede wszystkim, wspaniała zabawa! Bake & Play oddaliśmy w tym roku w ręce młodzieży, które nie tylko może zgłaszać tematy prac, ale także, wybrać ten, który chciałaby zrealizować, podczas głosowania, które potrwa do 28. września i jest dostępne pod adresem: www.wybierztemat.akademiamistrza.pl

Zasadnicza część konkursu ruszy już 15 października. Na prace uczestników będziemy czekali do 30 listopada, a już w 6 grudnia ogłosimy wyniki i przyznamy nagrody. A te będą w tym roku wyjątkowo cenne. Jak zawsze chcemy też docenić najbardziej aktywnych opiekunów – szkoły lub zakłady, które namówią do udziału w konkursie i otoczą pomocą największą grupę uczniów.

Tworząc zasady IV edycji konkursu Bake & Play, dołożyliśmy wszelkich starań, by wyjść na przeciw oczekiwaniom młodych ludzi i stworzyć im jak najlepsze warunki do zaprezentowania ich pasji i umiejętności. Dlatego zachęcamy młodzież do wzięcia udziału w zabawie, a ich opiekunów i mentorów, do okazania im jak największego wsparcia.