IV edycja Bake & Play jest pod każdym względem wyjątkowa! Temat przewodni „Wodny Świat” został zgłoszony i wybrany prze Internautów. Zmienił się także system prezentacji prac. Można je zgłaszać od 15 października do 30 listopada, ale opublikujemy je na stronie dopiero 22 listopada. Dzięki temu nie musicie obawiać się, że Waszą pracą zainspirują się inni! Więcej czasu przeznaczamy także na głosowanie publiczności, które potrwa od 22 listopada do 5 grudnia.

 
IV edycja Bake & Play to także wyjątkowe nagrody o łącznej wartości ponad 10 tys. złotych! Największą gratką będzie z pewnością trzydniowy pobyt w malowniczym Kazimierzu Dolnym połączony z wyjątkowym szkoleniem, które poprowadzi Mistrzyni cukierniczej florystyki – Iga Sarzyńska.

 
Wszyscy zainteresowani konkursem mogą dołączyć do specjalnie utworzonej grupy na Facebook’u.  To również nowość! Przypominać tam będziemy o terminach i zasadach konkursu. Pojawią się także cenne porady. Grupa służy również dyskusji – będziemy tam odpowiadać na wszystkie nurtujące uczestników pytania.

 
Zatem do dzieła, Młodzi Cukiernicy!