Zaloguj się
Rejestracja
Instagram Youtube
Zamknij

Maestra Puff Pastry MB i Backstabil – najlepszy wybór do ciast listkujących

06 października 2020, 11:04

Ciasta francuskie, półfrancuskie i wszystkie listkujące, to wypieki szczególne: czasochłonne, pracochłonne i wymagające od cukiernika dużej wprawy.
Proces ich tworzenia można sobie jednak ułatwić, dodatkowo zyskując pewność, że finalny produkt będzie dokładnie taki, jakiego oczekujemy. Ogromnym wsparciem przy produkcji ciast listkujących jest zgrany duet od Kruszwicy – margaryna Maestra Puff Pastry MB i mieszanka tłuszczowo-cukrowa Backstabil.

Backstabil – baza ciast listkujących
Mieszanka tłuszczowo-cukrowa, nowość w ofercie Kruszwicy, dedykowana jest przede wszystkim do ciast listkujących. Wyraźnie skraca czas ich przygotowania i gwarantuje powtarzalność wypieku.
Jednocześnie zwiększa tolerancję na przegarowanie wyrobów.
Dzięki zastosowaniu mieszanki tłuszczowo-cukrowej, ciasto dłużej utrzymuje świeżość, jest bardziej stabilne, a jednocześnie delikatne i elastyczne.

Margaryna Maestra Puff Pastry MB – idealne listkowanie
Ciasta francuskie i im podobne muszą odznaczać się wyraźnie oddzielonymi listkami. Dzięki zastosowaniu margaryny Maestra Puff Pastry MB, osiągniemy ten efekt łatwo i szybko. Margaryna gwarantuje bowiem precyzyjne listkowanie ciasta. Dodatkowo, dzięki doskonałej konsystencji, ułatwia wałkowanie ciasta, eliminując problem pękania i pomaga utrzymać pożądany kształt gotowym wyrobom.

Duet do ciast listkujących z najwyższej półki
Zarówno Backstabil, jak i margaryna Maestra Puff Pastry MB to produkty cukiernicze z najwyższej półki, dedykowane wymagającym cukiernikom i piekarzom, dla których liczy się wysoka jakość składników i wypieku finalnego.
Maestra Puff Pastry MB nie zawiera konserwantów ani sztucznych aromatów. Równocześnie zapewnia wypiekom wyjątkowy smak i aromat.
Backstabil również jest pozbawiony konserwantów, barwników i, co szczególnie ważne, tłuszczy utwardzonych. Dzięki naturalnemu aromatowi nie wpływa na smak i zapach finalnego ciasta.
Każdy z tych produktów jest wyjątkowy! A razem tworzą najlepszy duet do ciast listkujących!

Przewiń do góry