Zaloguj się
Rejestracja
Instagram Youtube
Zamknij

Mistrzowskie nagrody

09 kwietnia 2019, 09:26

ZT Kruszwica to nie tylko lider na rynku producentów tłuszczy. To także odpowiedzialny i zaangażowany partner biznesowy, który wspiera, radzi, inspiruje… i nagradza swoich klientów.
To właśnie dla nich – stale współpracujących z marką cukierników i piekarzy – stworzony został program lojalnościowy „Mistrzowskie nagrody”.

Zasada jest prosta: kupujesz produkty Kruszwicy – zdobywasz punkty. Zebrane punkty – wymieniasz na wybrane nagrody. W ten sposób zyskujesz podwójnie. Otrzymujesz najwyższej jakości produkty tłuszczowe, dzięki którym twoja praca będzie łatwiejsza, a jej efekty naprawdę wyjątkowe oraz zdobywasz prezenty, których szeroki wachlarz znajdziesz w naszym katalogu.

Wybór korzyści jest ogromny – od specjalistycznych akcesoriów cukierniczych, przez najwyższej jakości sprzęty niezbędne w każdym profesjonalnym zakładzie np. kuchenki indukcyjne, roboty kuchenne, czy drukarki spożywcze po elektronikę i sprzęt turystyczny.

Uczestnicy programu mogą też wymieniać zdobyte punkty na unikatowe warsztaty rzemieślnicze, prowadzone przez najlepszych specjalistów w branży, m.in. Mistrza Świata w Cukiernictwie, Mieczysława Chojnowskiego.

Jeśli jeszcze nie korzystasz z naszego programu – nie trać czasu, zapisz się i zgarniaj Mistrzowskie nagrody!
Żeby przystąpić do programu wystarczy wyrazić chęć nawiązania stałej współpracy z największym w Polsce producentem tłuszczów – ZT Kruszwica i wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.mistrzowskienagrody.pl.

Do dzieła!

Szczegółowe informacje dotyczące zasad przyznawania punków, wymiany punktów na nagrody i oczywiście ogromny katalog korzyści „Mistrzowskich nagród”, są dostępne na stronie www.mistrzowskienagrody.pl

Chcesz wiedzieć więcej?
Porozmawiaj z naszym ekspertem:

Marek Kopernik
+48 606 80 29 43
Marek.kopernik@bunge.com

Przewiń do góry