Zaloguj się
Rejestracja
Instagram Youtube
Zamknij

Olej z Esencją Masła – jedna butelka, podwójna korzyść!

03 czerwca 2019, 11:00

Olej czy masło? Już nie musisz wybierać. Olej z Esencją Masła – jeden z topowych produktów od ZT Kruszwica, to idealne połączenie korzyści obu tłuszczów.

Do smażenia, pieczenia, stosowania na zimno… Olej z Esencją Masła to kwintesencja uniwersalności i wszechstronności oleju rzepakowego, z bogatym, luksusowym smakiem i aromatem masła. W jednej ergonomicznej, ułatwiającej dozowanie butelce, znajdziemy profesjonalny tłuszcz o wysokich walorach smakowych, prozdrowotnych i technologicznych.

Dzięki połączeniu oleju rzepakowego i klarowanego masła, ten zgrany duet, zapewni wypiekom idealną wilgotność, piękną barwę i subtelny, maślany aromat.
Olej z Esencją Masła to także najlepszy wybór do smażenia naleśników, pancake’ów i innych słodkich i wytrawnych smakołyków serwowanych w piekarniach i cukierniach.

Zgrany duet od Kruszwicy to gwarancja licznych korzyści!

  • Olej rzepakowy – źródło bezcennych kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6, poza walorami prozdrowotnymi, zapewnia optymalną kontrolę nad procesami obróbki termicznej, wysoki punkt dymienia i wszechstronność użytkowania.
  • Dodatek klarowanego masła to gwarancja złocistej barwy, pięknego zapachu i cudownego, maślanego smaku.
  • Płynna konsystencja Oleju z Esencją Masła oraz ergonomiczna butelka, to z kolei wygoda i łatwość dozowania.
  • Połączenie oleju rzepakowego i klarowanego masła w jednym produkcie, to także oszczędność kosztów, miejsca i czasu.

Idealny wybór dla każdej piekarni i cukierni!

Przewiń do góry