Zaloguj się
Rejestracja
Instagram Youtube
Zamknij

Selecta MB najlepsza!

19 marca 2017, 10:00

Margaryna do wypieków Selecta MB, została uznana najlepszym produktem SWEETarg’ów 2017. W kategorii komponent Selecta MB zdobyła 1 miejsce. Jury konkursowe wysoko oceniło fakt, że nasza margaryna odpowiada na potrzebę klientów, która dotyczy tzw. „czystej etykiety” – bez konserwantów, wzmacniaczy smaku, barwników czy sztucznych aromatów.

Brak dodatkowych składników to nie tylko gwarancja najwyższej jakości produktu, ale także możliwość jego szerokiego zastosowania oraz pewność, że Selecta MB, nie wpłynie na smak i zapach produktów finalnych.

Margaryna Selecta MB, zawierając tylko 3 składniki, jest doskonałym rozwiązaniem długiego składu produktu finalnego. Zgodnie z rozporządzeniem 1169/2011, producenci żywności – w tym piekarze i cukiernicy – zobowiązani są do podawania pełnej listy składników gotowego wyrobu. Zastosowanie Selecty MB sprzyja skróceniu składu i pozostawieniu miejsca na dodatkowe informacje np. komunikaty marketingowe czy bliższe informację o zakładzie produkcyjnym.

Opracowując wolną od innych dodatków recepturę Margaryny Selecta MB, dołożyliśmy wszelkich starań, by jak najlepiej odpowiadała oczekiwaniom naszych klientów. Bardzo się cieszymy, że nasze starania przyniosły tak dobry rezultat i że został on doceniony zarówno przez klientów, jak i jurorów konkursu SWEETarg’ów 2017.

Więcej informacji o produkcje tutaj: www.akademiamistrza.pl/warsztat-mistrza/rekomendacje/selecta-mb/

Przewiń do góry