Przejdź do aktualnościPrzejdź do wyszukiwarki

Dariusz Dyoniziak

Dariusz Dyoniziak

Trener/Konsultant/Coach. 24 lata doświadczenia w Działach Handlowych i Rozwoju Biznesu. Doświadczenia zdobywał w firmach Goplana Nestle, Cadbury Wedel, Carlsberg Polska w Działach Sprzedaży na stanowiskach związanych ze sprzedażą, zarządzaniem i budowaniem kompetencji. Praktyk Szkoleń Seminaryjnych i coachingów. „Praktyk i Mistrz” NLP. Licencjonowany Coach ICC.


Od samego początku związany z Akademią Mistrza, w ramach której realizuje projekty szkoleniowo-doradcze dla szerokiego spektrum klientów, od producenta poprzez dystrybucję, aż do piekarni/cukierni, kończąc na obsłudze detalicznej. Dla branży piekarniczo-cukierniczej przeprowadził setki szkoleń dla różnych stanowisk, od handlowca hurtowni poprzez pracowników produkcji, a na obsłudze sklepu kończąc.


Doświadczenie swoje buduje poprzez nieustanny kontakt z branżą. Uczestniczy w projektach doradczych i rozwojowych dla klientów w obszarze produkcji, logistyki, sprzedaży, wprowadzając standardy i poprawiając efektywność przedsiębiorstw i ich profitowość.