Zaloguj się
Rejestracja
Instagram Youtube
Zamknij

Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich

Opis szkoły

Zespół Szkół Zawodowych nr. 2 im. Powstańców Wielkopolskich we Wrześni:

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa
  • Technikum nr 3
  • Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych
  • Gimnazjum z oddziałami przysposabiającymi do pracy
Kierunki kształcenia

Kierunki kształcenia

  • klasa I kc grupa branżowa
  • klasa II kursy zawodowe
  • klasa III kursy zawodowe
Dodatkowe informacje

Turnieje wojewódzkie, ogólnopolskie i międzynarodowe:

 

II Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Ciastkarz etap wojewódzki

Poznań, 9.01.1996

Ewa Ursińska m-ce IX

Dariusz Gaworski m-ce X

 

III Konkurs Wyrobów Cukierniczych

Poznań, 13.05.1996

Ewa Ursińska m-ce XV

Sebastian Kryszak m-ce XVI

 

III Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Ciastkarz etap wojewódzki

Poznań, 16.01.1997

Krzysztof Błaszczyk m-ce VII

Łukasz Dębicki m-ce VIII

Anna Zaworska

Michał Wieczorkiewicz

 

IV Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Ciastkarz etap wojewódzki

Poznań, 15.01.1998

Krzysztof Błaszczyk m-ce IV

Łukasz Dębicki m-ce VIII

 

I Ogólnopolski Turniej Cukierniczy etap okręgowy

Poznań, 11.03.1998

Krzysztof Błaszczyk m-ce V

Łukasz Dębicki m-ce VIII

 

I Ogólnopolski Turniej Cukierniczy

Poznań, 11-12.05.1998

Krzysztof Błaszczyk m-ce VI

Łukasz Dębicki m-ce VIII

 

V Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Ciastkarz etap wojewódzki

Poznań, 14.01.1999

Janusz Szuba m-ce V

Marcin Piechowiak m-ce IX

 

II Ogólnopolski Konkurs Cukierniczy

Poznań, 5-6.05.1999

Janusz Szuba m-ce X

 

VI Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Ciastkarz etap wojewódzki

Leszno, 11-12.01.2000

Patryk Balcerowski m-ce V

Maciej Woźniak m-ce VI

 

III Ogólnopolski Konkurs Cukierniczy

Poznań, 4-5.05.2000

Patryk Balcerowski m-ce XVI

 

VII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Ciastkarz etap wojewódzki

Poznań, 17.01.2001

Wojciech Izydorek m-ce IV

Wiesław Woziński m-ce V

Marcin Parysek m-ce VI

 

IV Ogólnopolski Konkurs Cukierniczy

Poznań, 10-11.05.2001

Marcin Parysek m-ce IV

Wojciech Izydorek m-ce VIII

 

V Ogólnopolski Konkurs Cukierniczy – etap okręgowy

Poznań, 19.02.2002

Małgorzata Piechocka m-ce V

 

V Ogólnopolski Konkurs Cukierniczy

Poznań, 7-8.05.2002

Małgorzata Piechocka m-ce XII

 

VI Ogólnopolski Konkurs Cukierniczy- etap okręgowy

Poznań, 18.02.2003

Małgorzata Jaroszewicz m-ce III

 

VI Ogólnopolski Konkurs Cukierniczy

Poznań, 24-25.04.2003

Małgorzata Jaroszewicz m-ce VIII

 

VII Ogólnopolski Konkurs Cukierniczy

Poznań, 27-29.04.2004

Domicela Błaszczyk m-ce VII

Dawid Broniarczyk m-ce VIII

Paweł Rodowski m-ce X

 

VIII Ogólnopolski Konkurs Cukierniczy

Poznań, 26-27.04.2005

Domicela Błaszczyk m-ce IV

Jacek Rzepka m-ce VI

Dawid Broniarczyk m-ce VII

 

XI Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik etap wojewódzki

Gniezno, 11.01.2006

Łukasz Błaszczyk m-ce I

Rafał Pawlak m-ce IV

 

XI Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

Wrocław, 27-29.03.2006

Łukasz Błaszczyk MISTRZ POLSKI

 

IX Ogólnopolski Turniej Cukierniczy

Poznań, 25-26.04.2006

Łukasz Błaszczyk m-ce II

Łukasz Kusztal m-ce III

 

 

XIII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik eliminacje wojewódzkie

Gniezno, 10.01.2008

Dawid Rzepka m-ce I

Roksana Eszer m-ce IV

 

XIII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

Wrocław, 10.03.2008

Dawid Rzepka m-ce VII

 

XI Ogólnopolski Turniej Cukierniczy im. Wojciecha Kandulskiego

Poznań, 15.04.2008

Bartosz Stasiak m-ce V

Dawid Rzepka m-ce IX

 

XV Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik eliminacje wojewódzkie

Września, 13.01.2009

Rafał Juszczak m-ce I

 

XIV Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

Wrocław, 23-25.03.2009

Rafał Juszczak m-ce IX

 

XII Ogólnopolski Turniej Cukierniczy im. W. Kandulskiego

Poznań, 21-22.04.2009

Dawid Przewoźny m-ce III (cukiernik)

Rafał Juszczak m-ce IV (cukiernik)

 

XV Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik eliminacje wojewódzkie

Września, 12.01.2010

Patryk Ziętek m-ce I

 

XIII Ogólnopolski Turniej Cukierniczy im. W. Kandulskiego

Poznań, 20-21.04.2010

Patryk Ziętek m-ce IV

Aneta Ptasik m-ce V

Sebastian Maciejewski m-ce VI

 

XVI Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik eliminacje wojewódzkie

Września, 18.01.2011

Patryk Ziętek m-ce II

 

 

 

I Mistrzostwa Polski Uczniów Szkół Cukierniczych EXPO SWEET

Warszawa, 24-25.02.2011

Patryk Ziętek, Krystian Walkowiak m-ce V zawody drużynowe

 

XIV Ogólnopolski Turniej Cukierniczy im. W. Kandulskiego

Poznań, 12-13.04.2011

Patryk Ziętek m-ce IV

Krystian Walkowiak m-ce VII

 

XVII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik eliminacje wojewódzkie

Września, 19.01.2012

Krystian Walkowiak m-ce I

 

II Mistrzostwa Polski Uczniów Szkół Cukierniczych EXPO SWEET

Warszawa, 23.02.2012

Mariusz Górecki, Krystian Walkowiak m-ce I zawody drużynowe

 

XVII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

Wrocław, 16-18.04.2012

Krystian Walkowiak m-ce VIII

 

XV Ogólnopolski Turniej Cukierniczy im. W. Kandulskiego

Poznań, 24-25.04.2012

Mariusz Górecki MISTRZ POLSKI

Krystian Walkowiak m-ce VI

 

XV Mistrzostwach Świata Młodych Cukierników

Sao Paulo, 12-16.11.2012

MARIUSZ GÓRECKI m-ce XI

 

XVIII Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik etap wojewódzki

Września, 9.01.2013

Anna Wilczyńska m-ce I

 

XVIII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

Wrocław, 15-17.04.2013

Anna Wilczyńska m-ce VI

 

XVI Ogólnopolski Turniej Cukierniczy im. W. Kandulskiego

Poznań 23-24.04.2013

Anna Wilczyńska m-ce VI

 

XIX Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik etap wojewódzki

Września, 14.01.2014

Milena Narożna m-ce I

 

XVII Ogólnopolski Turniej Cukierniczy im. W. Kandulskiego

Poznań, 1-2.04.2014

Milena Narożna m-ce II

 

XIX Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

Wrocław, 7-9.04.2014

Milena Narożna m-ce VIII

 

XX Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik etap wojewódzki

Września, 13.01.2015

Sebastian Michalski m-ce II

 

XX Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

Wrocław, 13-15.04.2015

Sebastian Michalski m-ce VI

 

XVIII Ogólnopolski Turniej Cukierniczy im. W. Kandulskiego

Poznań 21-22.04.2015

Sebastian Michalski m-ce VI

Paweł Krzywdziński m-ce VIII

Weronika Fijołek m-ce XI

 

XXI Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik etap wojewódzki

Września, 12.01.2016

Weronika Fijołek m-ce II

Roksana Gierszewska m-ce III

Norbert Krukowski m-ce VIII

 

XIX Ogólnopolski Turniej Cukierniczy im. W. Kandulskiego

Poznań 19-20.04.2016

Roksana Gierszewska m-ce VI

 

XXII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik etap wojewódzki

Września, 17.01.2017

Wiktoria Bączkiewicz m-ce IV

Adrianna Grodzka m-ce V

Paulina Kamińska

Renata Miłowska

 

XX Ogólnopolski Turniej Cukierniczy im. W. Kandulskiego

Poznań, 28-29.03.2017

Wiktoria Bączkiewicz MISTRZYNI POLSKI

Adrianna Grodzka m-ce IX

ul. Koszarowa 12,

62-300 Września,

woj. wielkopolskie

616 400 966

zsz6sek@wp.pl

www.zs2.wrzesnia.pl

Przewiń do góry