Czym jest Akademia Mistrza Biznesu?

Akademia Mistrza Biznesu (czyli AMB) to nowa, stworzona przez ZT Kruszwica, specjalnie z myśląo przedstawicielach branży cukierniczej i piekarniczej, platforma e-learningowa. Szkolenia AMB dostarczają uczestnikom specjalistyczną wiedzę biznesową, precyzyjnie dostosowaną do ich potrzeb i oczekiwań.

Sześć modułów, na które podzielony jest cały kurs (Zespół, Prawo, Przywództwo, Finanse, Sprzedaż, Marketing),a także każdy z tematów szkolenia, oparte są na rzeczywistych sytuacjach i problemach, z którymi spotykają sięw codziennej pracy. Treści opracowane zostały przez wybitnych specjalistów – prawników, ekonomistów, specjalistów ds. sprzedaży, marketingu czy zarządzania, od wielu lat ściśle związanych z branżą cukierniczą i piekarniczą.

Tym co wyróżnią AMB od innych szkoleń biznesowych jest nie tylko precyzyjne dostosowanie treści do potrzeb konkretnej grupy zawodowej, ale także ich niezwykle przystępna formuła. Całe szkolenie odbywa się online. Platforma dostępna jest dla uczestników przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Ogromną zaletą e-learningu jest możliwość zdobywania wiedzy w czasie i miejscu, które wybierze uczestnik szkolenia. Taka forma nauki generuje minimalne koszty podnoszenia kwalifikacji zawodowych, a jednoczenie nie wiąże się z dezorganizacją pracy w zakładzie.

Pracownicy sami decydują kiedy się uczą i ile czasu jednorazowo mogą poświęcić na szkolenie. Dodatkowo w każdej chwili mogą wrócić do wybranych treści, powtórzyć temat, rozwiać swoje wątpliwości i utrwalić nowe informacje.

Przejdź do swojego konta na Platformie e-learningowej

Zobacz jak
to działa: