Zaloguj się
Rejestracja
Instagram Youtube
Zamknij

Akademia Mistrza Biznesu

Akademia Mistrza Biznesu

 

Wsparcie biznesowe i pomoc w zarządzaniu przedsiębiorstwami działającymi na rynku cukierniczym – to cel i misja Akademii Mistrza Biznesu. Stworzona przez pracowników działu marketingu Bunge Polska, przy wsparciu ekspertów z różnych dziedzin Akademia, oferuje szereg działań wspomagających rozwój polskich cukierni i piekarni.

Co wyróżnia AMB?

 

Projekty realizowane w ramach Akademii tworzone są specjalnie dla branży cukierniczo-piekarniczej. Tematyka szkoleń i seminariów jest więc ściśle dopasowana do potrzeb cukierników i piekarzy. Uczestnicy warsztatów zdobywają praktyczną wiedzę i umiejętności, które natychmiast mogą wykorzystać w swojej firmie, przyczyniając się do jej rozwoju.

.

 

Za wszystkimi projektami stoją marketingowcy z Bunge Polska – lidera na rynku na tłuszczy cukierniczych oraz zaproszonych przez nich ekspertów. Wszyscy specjaliści od lat związani są z branżą cukierniczą, doskonale więc znają jej problemy i potrafią skutecznie je rozwiązywać.

Poradnik Biznesowy

Projekty realizowane w ramach Akademii tworzone są specjalnie dla branży cukierniczo-piekarniczej. Tematyka szkoleń i seminariów jest więc ściśle dopasowana do potrzeb cukierników i piekarzy. Uczestnicy warsztatów zdobywają praktyczną wiedzę i umiejętności, które natychmiast mogą wykorzystać w swojej firmie, przyczyniając się do jej rozwoju. Za wszystkimi projektami stoją marketingowcy z Bunge Polska – lidera na rynku na tłuszczy cukierniczych oraz zaproszonych przez nich ekspertów. Wszyscy specjaliści od lat związani są z branżą cukierniczą, doskonale więc znają jej problemy i potrafią skutecznie je rozwiązywać.

Platforma E-Learningowa

Nowoczesna platforma internetowa AMB, oferuje specjalistyczne szkolenia biznesowe „szyte na cukierniczą miarę”. Z platformy można korzystać 24 na dobę, 7 dni w tygodniu, z dowolnego miejsca, poświęcając na naukę dokładnie tyle czasu ile chcemy. W ramach szkolenia uczestnicy mogą podnieść swoje kwalifikacje w takich obszarach jak: Zespół, Prawo, Przywództwo, Finanse, Sprzedaż i Marketing. Wszystkie moduły zostały oparte na rzeczywistych problemach i sytuacjach, z którymi cukiernicy czy piekarze spotykają się w codziennej pracy. Specjalistyczna wiedza, podana została w lekkiej formie, by uprzyjemnić naukę, a nieobowiązkowe testy, kończące każdy temat, pozawalają kontrolować poziom przyswojenia informacji.

Ekspert Radzi

Poznaj biznesowe rady naszych Mistrzów.
Korzystaj z nich podczas codziennej pracy.

Materiały

Pliki do pobrania

Przewiń do góry