Przejdź do aktualnościPrzejdź do wyszukiwarki

Baza Wiedzy

Wsparcie biznesowe i pomoc w zarządzaniu przedsiębiorstwami działającymi na rynku cukierniczym – to cel i misja Akademii Mistrza dla Biznesu. Stworzona przez pracowników działu marketingu Bunge w Polsce, przy wsparciu ekspertów z różnych dziedzin Akademia, oferuje szereg działań wspomagających rozwój polskich cukierni i piekarni.

Co wyróżnia Akademię Mistrza dla Biznesu?

Projekty realizowane w ramach Akademii tworzone są specjalnie dla branży cukierniczo-piekarniczej. Tematyka artykułów, poradników, szkoleń i seminariów jest więc ściśle dopasowana do potrzeb cukierników i piekarzy. Uczestnicy organizowanych przez naszych ekspertów warsztatów zdobywają praktyczną wiedzę i umiejętności, które natychmiast mogą wykorzystać w swojej firmie, przyczyniając się do jej rozwoju.

Za wszystkimi projektami stoją marketingowcy z Bunge w Polsce – lidera na rynku tłuszczy cukierniczych oraz zaproszonych przez nich ekspertów. Wszyscy specjaliści od lat związani są z branżą cukierniczą, doskonale więc znają jej problemy i potrafią skutecznie je rozwiązywać.

Artykuły i porady

Artykuły i Porady

Więcej
Baza wiedzy - Columns Section - Poradnik Biznesowy - Column - Image

Poradnik biznesowy

Więcej
Baza wiedzy - Columns Section - Platforma E-learningowa - Column Photo - Image

Platforma e-learnignowa

Więcej
Baza wiedzy - Columns Section - Pliki do pobrania - Column - Image

Pliki do pobrania

Więcej

Zapisz się do newslettera

Dołącz do najlepiej poinformowanych w branży


Przyjmuję do wiadomości, że: