Przejdź do aktualnościPrzejdź do wyszukiwarki

Mistrzowskie nagrody - program lojalnościowy

Mistrzowskie nagrodyMistrzowskie nagrody

Bunge w Polsce to nie tylko lider na rynku producentów tłuszczów. To także odpowiedzialny i zaangażowany partner biznesowy, który wspiera, radzi, inspiruje… i nagradza swoich Klientów.To właśnie dla stale współpracujących z naszą marką cukierników i piekarzy – stworzony został program lojalnościowy „Mistrzowskie nagrody”.


Zasada jest prosta: kupujesz produkty marki Kruszwica – zdobywasz punkty. Zebrane punkty – wymieniasz na wybrane nagrody. W ten sposób zyskujesz podwójnie. Otrzymujesz najwyższej jakości produkty tłuszczowe, dzięki którym Twoja praca będzie łatwiejsza, a jej efekty naprawdę wyjątkowe oraz zdobywasz prezenty, których szeroki wachlarz znajdziesz w naszym katalogu.


Wybór korzyści jest ogromny – od specjalistycznych akcesoriów cukierniczych, przez najwyższej jakości sprzęty niezbędne w każdym profesjonalnym zakładzie np. kuchenki indukcyjne, roboty kuchenne, czy drukarki spożywcze po elektronikę.


Uczestnicy programu mogą też wymieniać zdobyte punkty na unikatowe warsztaty rzemieślnicze, prowadzone przez najlepszych specjalistów w branży, m.in. Mistrza Świata w Cukiernictwie, Mieczysława Chojnowskiego.


Jeśli jeszcze nie korzystasz z naszego programu – nie trać czasu, zapisz się i zgarniaj Mistrzowskie nagrody!


Żeby przystąpić do programu wystarczy wyrazić chęć nawiązania stałej współpracy z największym w Polsce producentem tłuszczów – Bunge i wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.mistrzowskienagrody.pl.


Do dzieła!


Szczegółowe informacje dotyczące zasad przyznawania punków, wymiany punktów na nagrody i oczywiście spory katalog korzyści „Mistrzowskich nagród”, są dostępne na stronie www.mistrzowskienagrody.pl


Chcesz wiedzieć więcej?

Porozmawiaj z naszym ekspertem:

Marek Kopernik

+48 606 80 29 43

[email protected]

Zapisz się do newslettera

Dołącz do najlepiej poinformowanych w branży


Przyjmuję do wiadomości, że: