Zaloguj się
Rejestracja
Instagram Youtube
Zamknij

Akademia Mistrza

Poznaj słodkie historie wyjątkowych  i znanych na całym świecie wypieków. Dowiedź się, co słychać w cukierniczej branży. Śledź z nami najnowsze trendy i bądź na bieżąco.

Inspiruj się przepisami na każdą okazję. One aż proszą się, by je zrealizować. Sprawdź nasze propozycje i ciesz się doskonałym wypiekiem!

Jeśli coś Ci sprawia trudność, nie poddawaj się. Szukaj rozwiązań swojego problemu, najlepiej u doświadczonych Mistrzów. Korzystaj z naszych rad i sekretów.

04 września 2018, 14:12

kategoria:

28 sierpnia w hotelu Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem spotkaliśmy się w doborowym towarzystwie by wspólnie świętować 10-lecie powstania Akademii Mistrza – flagowego projektu ZT Kruszwica.

10 sierpnia 2018, 09:09

kategoria:

Znamy finalistów konkursu Maestro! Po długich, wyczerpujących naradach, rozmowach i dyskusjach, postanowiliśmy wyróżnić 6 prac – nie ukrywamy jednak, że wszystkie zrobiły na nas ogromne wrażenie. Bardzo dziękujemy za...

10 września 2018, 10:26

kategoria:

Ciasta listkujące - francuskie i półfrancuskie - cieszą się na świecie niesłabnącą popularnością. Ze względu na ich uniwersalność od kilku lat w niezwykłym tempie rośnie grono ich zwolenników. Ciasta...

Poznaj sekrety mistrzów

Odkryj tajniki cukiernicze,
które rozwiną Twoje umiejętności.

Eksperci

Akademia Mistrza to miejsce, gdzie spotykają się
mistrzowie cukiernictwa i piekarstwa. Poznaj ich wszystkich!

SELECTA
MASS BALANCE
MARGARYNA 80%

Wyselekcjonowana receptura znacznie ogranicza
długość etykiety gotowego wyrobu.

Przewiń do góry