Zaloguj się
Rejestracja
Instagram Youtube
Zamknij

10 lat minęło, czyli słodkie urodziny Akademii Mistrza!

09 stycznia 2018, 15:40

Dekadę temu, w 2008 roku, na polskim rynku cukierniczym narodziła się Akademia Mistrza – pionierska wówczas inicjatywa, dzięki której do dziś przedstawiciele branży mogą nie tylko podnosić kwalifikacje zawodowe i biznesowe, ale przede wszystkim wymieniać doświadczenia, inspiracje oraz razem szukać pomysłów na rozwijanie cukiernictwa w Polsce.

O sukcesie Akademii świadczą dziesiątki zrealizowanych projektów, takich jak: Podwieczorki z Akademią Mistrza, Akademia Mistrza dla szkół, e-szkolenia Akademii, konkurs dla młodych cukierników Bake & Play i wiele, wiele innych. Dowodem na to, jak bardzo inicjatywa była potrzebna są też inne osiągnięcia: tysiące uczestników szkoleń, kursów i warsztatów, zwycięstwa podopiecznych Akademii podczas Mistrzostwa Polski Expo Sweet, czy wsparcie największych gwiazd światowego cukiernictwa.

Jednak tym, co przede wszystkim udało się osiągnąć w ciągu ostatniej dekady, jest integracja przedstawicieli branży i zaangażowanie w podnoszenie poziomu polskiego cukiernictwa.

Sukces Akademii Mistrza jest sukcesem wszystkich osób zaangażowanych w jego rozwój – partnerów, przyjaciół, uczestników szkoleń, młodych adeptów słodkiego rzemiosła, którzy angażują się w konkursy, a także szkół zawodowych biorących aktywny udział w skierowanych do nich działaniach. Ten wysiłek trzeba uczcić!

Dlatego w jubileuszowym, 2018 roku, Akademia Mistrza szykuje moc niespodzianek. Będą konkursy, promocje, nowe propozycje szkoleń, eventy, spotkania, inspirujące publikacje, prezenty i oczywiście jubileuszowa gala.

Informacje o wszystkich urodzinowych wydarzeniach już od stycznia będą ogłaszane za pośrednictwem stron internetowych, portali społecznościowych i prasy branżowej.

Dziękujemy wszystkim przyjaciołom Akademii Mistrza za minione 10 lat i prosimy – bądźcie z nami w kolejnych dekadach. Razem możemy więcej!

 

Przewiń do góry