Zaloguj się
Rejestracja
Instagram Youtube
Zamknij

Rusza newsletter Akademii Mistrza – dlaczego warto się zapisać?

30 września 2019, 11:39

Mistrz Świata w Cukiernictwie, Mieczysław Chojnowski, jest znany z wyśmienitych wypieków i wielkiej rzemieślniczej wiedzy. Już tej jesieni sprawdzi się w zupełnie nowej roli – autora newslettera Akademii Mistrza. Czy i w tej dziedzinie okaże się mistrzem? Czujemy, że tak właśnie będzie. W końcu kto, jak nie on, wie co „piszczy” w cukierniczej branży, o jakich wydarzeniach warto poinformować kolegów po fachu, jakie ciekawostki i nowinki będą dla Państwa szczególnie przydatne i interesujące.

Za pośrednictwem newslettera Akademii Mistrza, Mieczysław Chojnowski będzie zapraszał do lektury ciekawych tekstów, informował o szkoleniach rzemieślniczych i biznesowych, z których naprawdę warto skorzystać i przesyłał cukiernicze nowinki ze świata.

Nie zabraknie też informacji o wartościowych inicjatywach, projektach, cukierniczych trendach, ciekawych produktach i narzędziach, branżowych wydarzeniach i atrakcyjnych konkursach z nagrodami.

Rekomendacja jakości mistrza to chyba dosyć, by przekonać Państwa, że warto zostać subskrybentem newslettera Akademii Mistrza. Mimo to, pozwolimy sobie zdradzić, że dla osób, które zapiszą się do newslettera, Akademia Mistrza, przygotowała drobne, ale mistrzowskie prezenty!

Zapraszamy do lektury!

Przewiń do góry