Zaloguj się
Rejestracja
Instagram Youtube
Zamknij

Selecta 80 % MB – najkrótsza etykieta na rynku, szeroki wachlarz zastosowań!

31 lipca 2020, 09:47

Stworzona tylko z trzech składników margaryna Selecta 80 % Mass Balance, może się pochwalić najkrótszą etykietą na rynku. W świetle nowych przepisów, zobowiązujących producentów żywności do przedstawiania pełnej listy składników, to ogromna korzyść! Ale nie jedyna…

Selecta MB to profesjonalne margaryna przeznaczone do wyrobów cukierniczych, która doskonale wpisuje się w obowiązujące dziś trendy żywieniowe. Posiada jedynie 3 naturalne składniki: olej rzepakowy, pochodzący z certyfikowanych upraw RSPO tłuszcz palmowy oraz wodę. Nie zawiera żadnych konserwantów, barwników, polepszaczy smaku czy soli. To tłuszcz dla wymagających cukierników, świadomych zmieniających się potrzeb i oczekiwań konsumentów, którzy szukają produktów z tzw. „czystą etykietą”.

Tylko 3 składniki w recepturze sprawiają, że Selecta MB ma najkrótszą etykietę na rynku. A to przekłada się na skrócenie listy składników finalnego produktu, jakim jest np. ciasto. Biorąc pod uwagę, że liczba świadomych konsumentów, którzy wiedzą, że im krótsza specyfikacja tym lepiej, jest to korzyść nie do przecenienia!

Krótka etykieta i naturalne składniki to nie jedyne zalety margaryny. Selecta MB łączy najlepsze cechy margaryny kremowej oraz margaryn  do wypieków. Ma świetne właściwości plastyczne, doskonale napowietrza i gwarantuje oczekiwaną objętość wypieków. Margaryna nie zawiera żadnych barwników i aromatów, dzięki czemu nie zmienia finalnego smaku, zapachu ani barwy wypieku.

Selecta MB to margaryna, o bardzo szerokim wachlarzu zastosowań. Neutralny aromat sprawia, że może być stosowany zarówno do wypieków słodkich, jak i wytrawnych.

Margaryna Selecta 80 % MB to świetna propozycja dla wymagających cukierników, którzy szukają profesjonalnego tłuszczu, o szerokiej gamie zastosowań, a także dodatkowych korzyściach, które daje wyjątkowo krótka, a do tego „czysta” etykieta!

Przewiń do góry