Zaloguj się
Rejestracja
Instagram Youtube
Zamknij

Podwieczorki z Akademią Mistrza

Organizowane od 2014 r. Podwieczorki z Akademią Mistrza, to spotkania w mniej formalnej, swobodnej atmosferze. Zainteresowani cukiernicy mogą na nich zdobyć cenną wiedzę oraz wymienić się swoim doświadczeniami.  Ciekawa formuła, słodki poczęstunek  i zróżnicowana tematyka warsztatów, sprzyjają przyswajaniu nowych informacji.  Nawet tych, które na pierwszy rzut oka wydają się skomplikowane.

Akademia Mistrza dba o to, by zapraszani eksperci tłumaczyli poruszane zagadnienia w sposób prosty i przystępny. Uczestnicy podwieczorków mają okazję usłyszeć m.in. o znakowaniu produktów, zawiłych kwestiach prawnych, wpływie kolorów na decyzje zakupowe klientów czy tajnikach idealnej ekspozycji towarów.  Takie szerokie  i wieloaspektowe spojrzenie na branżę cukierniczą jest niewątpliwym atutem naszych  Podwieczorków.

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji uczestniczyć w Podwieczorkach, zapraszamy Cię do zapoznania się z poniższymi materiałami. Znajdziesz w nich podsumowania spotkań, w formie krótkich filmików video. Posłuchaj, co o naszych warsztatach sądzą sami zainteresowani. Posłuchaj, co o naszych warsztatach sądzą sami zainteresowani. Ich opinie są dla nas najlepszą rekomendacją. Przekonany? Zobaczmy się podczas kolejnej edycji wydarzenia!

Przewiń do góry