Zaloguj się
Rejestracja
Instagram Youtube
Zamknij

Doskonale chrupiący duet – Kruszwica Kruche i Maestra Cukiernicza MB

03 grudnia 2019, 14:56

Przygotowanie doskonałego kruchego ciasta nie musi być trudne, ani czasochłonne. Wystarczy postawić na sprawdzone produkty, by szybko i bez wysiłku wyczarować idealne korpusy do babeczek, wspaniałe herbatniki, optymalne spody do szarlotki i sernika czy cudowną kruszonkę.

Dodatki do ciasta to wizytówka każdego cukiernika, bazę zawsze stanowi jednak ciasto podstawowe. A przepis na nie jest bardzo prosty. Wystarczą trzy świetnej jakości składniki: mieszanka Kruszwica Kruche, margaryna Maestra Cukiernicza MB oraz jaja.

Mieszanka Kruszwica Kruche to podstawa receptury. Pozwala stworzyć stabilne i elastyczne ciasto, które nie kurczy się podczas obróbki i doskonale nadaje się do mrożenia. Wysokiej jakości mieszanka oferuje wiele wariantów zastosowania produktu. Jest też bardzo prosta w obróbce, przez co znacząco ułatwia i przyspiesza przygotowywanie ciasta. Sięgając po Kruszwica Kruche, zyskujemy też gwarancję powtarzalności. Możemy być pewni, że przygotowane na jej bazie wypieki, za każdym razem będą miały identyczną, bardzo wysoką jakość.

Idealne kruche wypieki wymagają zastosowania doskonałej margaryny. W duecie z Kruszwicą Kruche, fantastycznie spisuje się margaryna Maestra Cukiernicza MB, łącząca cechy margaryny kremowej oraz margaryny do wypieku.

Stworzona z najwyższej jakości składników, Maestra Cukiernicza MB nie zawiera żadnych konserwantów, sztucznych aromatów czy alergenów, a do jej produkcji wykorzystywane są surowce z certyfikowanych źródeł.

Lista korzyści jakie otrzymujemy stosując ten produkt jest imponująco długa. Margaryna Maestra Cukiernicza MB ma doskonałe właściwości napowietrzania, optymalną plastyczność i świetnie łączy się z masłem czy innymi dodatkami. Jednocześnie zwiększa objętość wypieków, nadając im pożądaną strukturę. Z kolei jej wyjątkowy aromat nadaje fantastyczny smak i zapach gotowym wyrobom.

Mieszanka Kruszwica Kruche i margaryna Maestra Cukiernicza MB to doskonały duet cukierniczy, który świetnie sprawdzi się przy produkcji wszelkich wyrobów z ciasta kruchego. Dzięki nim szybko i łatwo przygotujemy nie tylko tarty, babeczki czy spody do rozmaitych ciast. Dodając przyprawy korzenne wyczarujemy na ich bazie wspaniałe kruche ciasteczka o piernikowej nucie. A przecież w grudniu bez takich ciastek nie może się obyć żaden dom i żadna cukiernia.

Przewiń do góry