Zaloguj się
Rejestracja
Instagram Youtube
Zamknij

Kruszwica Kruche i Maestra Cukiernicza NH MB – prosty przepis na najlepsze chrupiące wypieki!

05 marca 2020, 13:49

Przepis na idealne kruche ciasto nie musi być trudny. Wystarczą jaja i dwa wyjątkowe składniki:

 

Receptura dziecinnie prosta, a efekt – mistrzowski! Bez względu na to czy chcemy upiec korpusy do babeczek, kruche spody do ciast, herbatniki czy doskonałe wielkanocne mazurki – możemy być pewni, że nasze wypieki będą wyjątkowe i – co w cukierni ma ogromne znaczenie – powtarzalne.

Mieszanka Kruszwica Kruche to podstawa receptury. Pozwala stworzyć stabilne i elastyczne ciasto, które nie kurczy się podczas obróbki i doskonale nadaje się do mrożenia. Wysokiej jakości mieszanka oferuje wiele wariantów zastosowania produktu. Jest też bardzo prosta w obróbce, przez co znacząco ułatwia i przyspiesza przygotowywanie ciasta. Sięgając po Kruszwica Kruche, zyskujemy też gwarancję powtarzalności. Możemy być pewni, że przygotowane na jej bazie wypieki, za każdym razem będą miały identyczną, bardzo wysoką jakość.

Idealne kruche wypieki wymagają zastosowania doskonałej margaryny. W duecie z Kruszwicą Kruche, fantastycznie spisuje się margaryna Maestra Cukiernicza NH MB, łącząca cechy margaryny kremowej oraz margaryny do wypieku. Stworzona z najwyższej jakości składników, Maestra Cukiernicza NH MB, charakteryzuje się bardzo dobrym profilem żywieniowym. Przede wszystkim jest wolna od tłuszczy trans. Została też wzbogacona o cenne składniki odżywcze, jak lecytyna i beta-karoten. Maestra Cukiernicza NH MB nie zawiera żadnych konserwantów, sztucznych aromatów czy alergenów, a do jej produkcji wykorzystywane są surowce z certyfikowanych źródeł.

Także lista korzyści funkcjonalnych jakie zyskujemy stosując ten produkt, jest imponująco długa. Margaryna Maestra Cukiernicza NH MB ma doskonałe właściwości napowietrzania, optymalną plastyczność i świetnie łączy się z masłem czy innymi dodatkami. Jednocześnie zwiększa objętość wypieków, nadając im pożądaną strukturę. Maestra Cukiernicza NH ma też wyjątkowy aromat, który nadaje fantastyczny smak i zapach gotowym wyrobom.

Mieszanka Kruszwica Kruche i margaryna Maestra Cukiernicza NH MB to sprawdzony duet do produkcji wszelkich wyrobów z ciasta kruchego. Do ciasta można dodać przyprawy lub aromaty, by na bazie duetu od Kruszwicy wyczarować niepowtarzalne wypieki na specjalne okazje – np. cudownie migdałowe mazurki na Wielkanoc, bez których trudno wyobrazić sobie wiosenne święta!

Przewiń do góry