Zaloguj się
Rejestracja
Instagram Youtube
Zamknij

Ucz się za darmo z Akademią Mistrza Biznesu!

17 kwietnia 2020, 08:00

Nowa sytuacja – nowe wyzwania – nowe rozwiązania!
Koronawirus nie tylko zagroził naszemu zdrowiu. Pandemia i wynikające z niej ograniczenia, sprawiły też, że wiele przedsiębiorstw, które często latami budowały swoją pozycję, nagle z dnia na dzień znalazły się w trudnej sytuacji . Wśród nich są też cukiernie.
Produkujące słodkie wypieki zakłady muszą wykazać się nie lada kreatywnością i optymalnie wykorzystać okres izolacji, by przetrwać kryzys i wyjść z niego w możliwie najlepszej kondycji.
Jest ciężko, ale nie jesteście sami. Zawsze możecie liczyć na nas! Kruszwica i Akademia Mistrza wspierają was na najróżniejszych polach. Za pośrednictwem akcji #wspieramylokalnelokale, udostępniamy informacje o waszej ofercie tak aby dotrzeć z nią do jak największej liczby osób i zachęcamy klientów, by nie rezygnowali z zakupów w waszych cukiernicach. Na stronie Akademii i w naszych mediach społecznościowych, publikujemy porady, jak odnaleźć się w tej trudnej sytuacji i zminimalizować skutki kryzysu.
To jednak nie wszystko. Od dziś udostępniamy bezpłatnie unikatowe narzędzie, które pozwoli wam i waszym pracownikom podnieść kompetencje biznesowe – e-learningowe szkolenie Akademii Mistrza Biznesu z zakresu tworzenia konkurencyjnych rynkowo ofert!
– Mamy nadzieję, że zgromadzona w tym szkoleniu wiedza – rzetelna, praktyczna i „szyta na cukierniczą miarę”, pozwoli wam przyjrzeć się bliżej waszej ofercie i działaniom promocyjnym, tak żaby po zakończonym kryzysie szybko odbudować swoją pozycję i utracone przychody – mówi Marek Kopernik z działu marketingu ZT Kruszwica, koordynator Akademii Mistrza Biznesu. Szkolenie będzie dostępne dla wszystkich dotychczasowych oraz nowych subskrybentów naszego newslettera. Zapisu będzie można dokonać za pośrednictwem strony www. Warto też śledzić nasze kanały w mediach społecznościowych – dodaje Marek Kopernik i namawia, by skorzystać z opcji zdalnego szkolenia właśnie teraz. – Akademia Mistrza Biznesu  powstała jako odpowiedź na potrzeby cukierników, których często trudno wygospodarować czas i środki na to, by wysłać pracowników na tradycyjne szkolenia. Teraz, gdy każda inna forma kształcenia jest właściwie niedostępna, AMB okazuje się jeszcze bardziej potrzebna i użyteczna. Tym bardziej, że wiedza z zakresu zarządzania cukiernią, może się okazać największą pomocą w skutecznym wyjściu z kryzysu. A dziś można ją zdobyć bezpłatnie.

Czym jest Akademia Mistrza Biznesu? To stworzona przez ZT Kruszwica, specjalnie z myślą o przedstawicielach branży cukierniczej i piekarniczej, platforma e-learningowa. Szkolenia AMB dostarczają specjalistyczną wiedzę biznesową, precyzyjnie dostosowaną do ich potrzeb i oczekiwań.
Sześć modułów, na które podzielony jest cały kurs (Zespół, Prawo, Przywództwo, Finanse, Sprzedaż, Marketing), a także każdy z tematów szkolenia, oparte są na sytuacjach i problemach, z którymi spotykają się cukiernicy w codziennej pracy. Treści opracowane zostały przez wybitnych specjalistów – prawników, ekonomistów, specjalistów ds. sprzedaży, marketingu czy zarządzania, od wielu lat ściśle związanych z branżą cukierniczą i piekarniczą.
Platforma dostępna jest dla uczestników przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z dowolnego miejsca na świecie. Uczestnicy mogą jednorazowo poświęcić na naukę tyle czasu ile chcą i w każdym momencie mogą wrócić do wybranych treści. Poziom przyswajanej wiedzy monitorowany jest na bieżąco za pośrednictwem testów i „Raportowi z ewaluacji”.
Ogromną zaletą szkolenia jest jego lekka forma. – Chcieliśmy by nauka była przyjemnością, dlatego połączyliśmy specjalistyczną, rzetelną, przygotowaną przez doświadczonych ekspertów wiedzę, z bardzo przystępną, formą. Myślę, że zwłaszcza teraz, język komunikacji, który zaproponowaliśmy w AMB, zostanie szczególnie doceniony przez uczestników szkolenia  – mówi Marek Kopernik.

Siedzisz w domu? A może przeciwnie, pracujesz więcej niż kiedykolwiek, by uratować firmę? Skorzystaj z naszej propozycji – ucz się za darmo z Akademią Mistrza!

Przewiń do góry