Przejdź do aktualnościPrzejdź do wyszukiwarki

Adriana Głuchowska

Adriana Głuchowska

Biogram

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem, praktyk, niezależny konsultant, audytor kadrowy, wykładowca Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury. Od lat zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem procedur w instytucjach sektora finansów publicznych oraz sektora prywatnego, w tym wdrażania systemu bezpieczeństwa informacji, kontroli zarządczej i prawa pracy.  

Właściciel firmy AUDITOR zajmującej się doradztwem, weryfikacją i przeglądem stanu dokumentacji prawno-pracowniczej pod kątem zgodności z przepisami prawa powszechnie obowiązującego. Przygotowuje propozycje kompleksowych rozwiązań zmierzające do poprawy funkcjonowania podmiotów gospodarczych.

Doświadczenie

Jako głos doradczy i ekspert na co dzień rozwiązuje nietypowe problemy z praktyki Przedsiębiorstw i Urzędów. Od 1998 roku przeszkoliła kilkadziesiąt tysięcy osób, przeprowadzając tysiące szkoleń. 

Świadczy profesjonalne usługi doradcze. Przeprowadza audyty po kontroli RIO, NIK PIP. Szkoliła wszystkich Prezesów RIO w Polce.  Prowadzi webinaria oraz jest konsultantem biznesowym Akademii Mistrza oraz ekspertem Wydawnictwa Wiedza i Praktyka. Współpracuje z grupą BDO oraz wydawnictwem  INFOR. 

Specjalność

Posiadająca wszechstronną wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa, rachunkowości, ekonomii. Ponadto absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji, uprawnienia audytora PN-ISO/EIC 27001 – Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. 
Audytor kadrowy.

Projekty i publikacje

Autorka kilkudziesięciu publikacji i setek materiałów szkoleniowych z tematyki dotyczącej finansów publicznych oraz prawa pracy, wdrażania procedur i instrukcji (Kontrola Zarządcza, Polityka Bezpieczeństwa Informacji, Regulaminy Pracy, Wynagrodzeń, ZFŚS, Polityki Antymobbingowe, Ochrona sygnalistów etc.).