Przejdź do aktualnościPrzejdź do wyszukiwarki

Jarosław Ropiejko

Jarosław Ropiejko

Biogram

Trener z długoletnim doświadczeniem. Członek International Project Management Association. Od wielu lat szkoli branżę piekarsko-cukierniczą z umiejętności biznesowych i zarządczych oraz prowadzi warsztaty dialogu w firmach rodzinnych.
Zdobył wykształcenie w zakresie logistycznego zarządzania przedsiębiorstwem, według wymagań European Logistics Association (ELA). Ukończył wiele kursów menedżerskich i sprzedażowych, między innymi kurs Train the Trainers. Licencjonowany coach International Coaching Community.

Specjalność

Jako trener łączy w sobie pasję dynamicznego prowadzenia szkoleń, zarówno z obszarów umiejętnościowych „miękkich”, jak i narzędziowych „twardych”. Początkowo w zakresie: autoprezentacji i postaw, komunikacji, wystąpień publicznych i prowadzenia prezentacji, prowadzenia rozmów telefonicznych, procesu sprzedażowego i obsługi klienta, negocjacji, leadership, zarządzania i budowania zespołów.

Doświadczenie

Twórca „Akademii Zza Lady”, szkolącej ekspedientki i kierowniczki oraz wspierającej branżę w tworzeniu standardów obsługi i organizowaniu sprzedaży. Uczestniczył w procesie restrukturyzacji firmy – projekt reorganizacji logistyki, produkcji i księgowości firmy. Pracując pięć lat w Centrali firmy STU Ergo Hestia S.A. (Biuro Sprzedaży – Dział Szkoleń), poza prowadzeniem szkoleń pełnił funkcję Project Managera przy wdrażaniu programu komputerowego wspomagającego sprzedaż.


Od trzynastu lat prowadzi również szkolenia w zakresie metodyki Project Management. Opiekun i prowadzący zajęcia na kierunkach studiów podyplomowych Akademia Coachingu i Zarządzanie Projektami w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.