Zaloguj się
Rejestracja
Instagram Youtube
Zamknij

Targi śniadaniowe

W dużych miastach bardzo często organizowane są spotkania w plenerze, podczas których można z rodziną, przyjaciółmi lub sąsiadami celebrować posiłki. To idealna okazja do zaprezentowania swojej mobilnej gastronomii i zdobycia nowych klientów.

Dlaczego warto brać udział w targach?

Obecność na targach pozwala na poznanie oczekiwań osób uczestniczących we wspólnych śniadaniach. Jest to również czas na prezentację i promocję swoich produktów oraz pozyskanie nowych klientów. Jeżeli nie tylko Ty proponujesz na stoisku wypieki to możesz podejrzeć co proponuje konkurencja i jakie produkty cieszą się największą popularnością.

Gdzie szukać targów?

Eventy i targi są zazwyczaj planowane. Dowiesz się o nich w informacjach turystycznych lub na stronach miasta. Możesz obrać strategię pojawiania się wyłącznie na wydarzeniach poświęconych ekologii, ale nie musisz się ograniczać. Możesz wziąć również udział w święcie miasta czy świątecznym festynie, a także przyłączyć się do organizowanej akcji charytatywnej.

Angażuj się w lokalne wydarzenia

W małych społecznościach niewątpliwie łatwiej jest się promować – na lokalnym festynie mają szansę zobaczyć Twoją działalność prawie wszyscy mieszkańcy. Jeżeli w Twoim mieście nie odbywają się tego typu wydarzenia, może warto pomyśleć o własnym, autorskim evencie. Nawiąż współpracę z pobliską szkołą i zorganizuj spotkanie poświęcone śniadaniom. Jest to bardzo ważny i coraz częściej poruszany temat. Opowiedz w ciekawy sposób o tym, jak istotny jest poranny posiłek, pokaż jak zrobić zdrowe kanapki, zaproponuj konkurs. Prezentując produkty podczas wystąpienia w roli eksperta zyskujesz – tak Ty, jak i Twoja firma.

Szukaj alternatyw

Obecność w różnych miejscach sprawia, że oferta jest bardziej widoczna. Food truck lub wózek gastronomiczny pozwolą być tam, gdzie klienci, a to przyzwyczai ich do Twoich produktów. Jeżeli nie mobilny sklep, przemyśl obecność na rynkach zdrowej żywności albo lokalnych imprezach. Stanowi to świetną okazję do pozyskania nowych klientów, dialogu i wymiany opinii.

Przewiń do góry