Przejdź do aktualnościPrzejdź do wyszukiwarki

Podsumowanie Podwieczorków z Akademią Mistrza 2017

9 października 2017Podsumowanie Podwieczorków z Akademią Mistrza 2017

W dniach 26 do 28 września 2017 roku mieliśmy okazję spotkać się w ramach kolejnej edycji podwieczorku Akademii Mistrza. W spotkaniu wzięli udział piekarze i cukiernicy z terenu Bydgoszczy, Poznania oraz Piotrkowa Trybunalskiego. Tematem podwieczorku były prawa i obowiązki cukierników i piekarzy wobec instytucji nadzoru.

Powszechnie wiadomo, że kontrola nie jest tym, na co z utęsknieniem czekają przedsiębiorcy, a jej wizja niejednemu z nich spędza sen z powiek. Spotkanie poprowadziła pani Adriana Głuchowska, która w przystępny sposób opowiedziała uczestnikom o tym, jak się przygotować i jak przetrwać kontrolę, by nie narazić się na nieprzyjemności i kary oraz jak odnaleźć się w zawiłościach prawnych i wielu innych bardzo ważnych sprawach związanych z kontrolami.

Jak zawsze, spotkanie przebiegło w miłej i bardzo przyjaznej atmosferze, a poruszane tematy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem gości. Po prelekcji, w kuluarach podczas kolacji odbywały się rozmowy i konsultacje na temat najważniejszych kwestii związanych z kontrolami, a goście dzielili się swoim doświadczeniem i przemyśleniami. Było bardzo sympatycznie.

Mamy nadzieję, że nasze spotkanie przybliżyło gościom zagadnienia związane w najważniejszymi kontrolami w ich zakładach, pozwoliło rozwiać wątpliwości i podzielić się doświadczeniami. Jak zawsze, z prawdziwą przyjemnością spędziliśmy wspólnie czas i już z niecierpliwością oczekujemy kolejnych spotkań

Podsumowanie Podwieczorków z Akademią Mistrza 2017

Inne z kategorii Spotkania z Mistrzem