Przejdź do aktualnościPrzejdź do wyszukiwarki

Kruszwica na Expo Sweet 2019

19 marca 2019Kruszwica na Expo Sweet 2019 - Targi branżowe - Image

Targi Expo Sweet to jedna z najważniejszych imprez branży cukierniczej, która tradycyjnie odbywa się na początku roku. Takiego wydarzenia, nie mogliśmy opuścić. Jak co roku, przedstawiciele działu B2B ZT Kruszwica czynnie uczestniczyli w targach, nawiązując nowe znajomości, podtrzymując stare przyjaźnie, prezentując szeroką ofertę firmy i diagnozując sytuację branży.

Blisko 200 wystawców, niemal 25 tysięcy gości z Polski, Czech, Niemiec, Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Włoch i innych krajów europejskich, liczne konkursy, w tym te o randze mistrzowskiej, dziesiątki szkoleń, seminariów i pokazów – Expo Sweet to największe targi branży cukierniczej i lodziarskiej w Europie Centralnej. Trudno o lepszą okazję, by zaprezentować ofertę marki i zdobyć nowych partnerów biznesowych. Wykorzystaliśmy ją w pełni – od pierwszej do ostatniej minuty. Przez trzy dni targów stoisko Kruszwicy przyciągnęło tysiące gości.

Na odwiedzających czekało wiele atrakcji. Mistrz świata w cukiernictwie Mieczysław Chojnowski na oczach gości tworzył prawdziwe, słodkie dzieła sztuki, które wzbudzały powszechny zachwyt. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się też maszyna do wyrobu pączków i oczywiście słodka fontanna z czekoladą.

Przede wszystkim jednak klienci mieli okazję zapoznać się z naszymi produktami, spotkać z ambasadorami Kruszwicy, porozmawiać o warunkach współpracy i w przyjemnej, kuluarowej atmosferze, nawiązać z nami wartościowe dla obu stron, kontakty biznesowe.

W czasie imprezy mieliśmy wiele powodów do dumy. Szczególnie przyjemnym momentem było zdobycie przez naszą ambasadorkę, Ewą Drzewicką, tytułu branżowej osobowości roku!

Inne z kategorii Targi branżowe