Przejdź do aktualnościPrzejdź do wyszukiwarki

Relacja z targów Expo Sweet 2022

15 kwietnia 2022Relacja z targów Expo Sweet 2022

Expo Sweet to największe w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej, dlatego nie mogło nas na nich zabraknąć. Tegoroczne targi były szczególne. Z jednej strony sytuacja polityczna oraz niekończąca się pandemia mocno odcisnęły swoje piętno, co było szczególnie widoczne w niższej frekwencji odwiedzających w stosunku do poprzednich lat. Z drugiej strony cieszyliśmy się, że mogliśmy spotkać się po rocznej przerwie. Była to dla nas doskonała okazja, aby wymienić się doświadczeniami i cennymi uwagami, zaprezentować szeroką ofertę firmy i omówić aktualną sytuację branży.

Na odwiedzających czekaliśmy z mnóstwem atrakcji! Nasz mistrz świata w cukiernictwie, Mieczysław Chojnowski, na żywo tworzył wyjątkowe słodkie dzieła sztuki. Piękne babeczki i wyjątkowe desery przyciągnęły licznych gości. Przygotowując je staraliśmy się odzwierciedlać tegoroczne trendy, czego najlepszym przykładem był deser z polewą w kolorze Very Peri. Ten oryginalny kolor został ogłoszony przez Pantone kolorem roku, a sam deser robił furorę wśród gości!

Cytując wypowiedź Mieczysława — mamy nadzieję, że tegoroczne Targi to początek nowej ery. Była to doskonała okazja, żeby się spotkać po długiej przerwie. Nasi klienci i partnerzy mieli okazję porozmawiać z ekspertami Akademii MIstrza, zapoznać się z nowościami na rynku oraz możliwościami współpracy. Zobaczcie, co jeszcze działo się na Targach!

Inne z kategorii Targi branżowe