Przejdź do aktualnościPrzejdź do wyszukiwarki

Podwieczorki z akademią

Swobodna atmosfera, ciekawe dyskusje, inspirujące pomysły.
Nie może Cię zabraknąć na naszych Podwieczorkach.


Organizowane od 2014 r. Podwieczorki z Akademią Mistrza, to spotkania w mniej formalnej, swobodnej atmosferze. Zainteresowani cukiernicy mogą na nich zdobyć cenną wiedzę oraz wymienić się swoim doświadczeniami. Ciekawa formuła, słodki poczęstunek i zróżnicowana tematyka warsztatów, sprzyjają przyswajaniu nowych informacji. Nawet tych, które na pierwszy rzut oka wydają się skomplikowane.

Akademia Mistrza dba o to, by zapraszani eksperci tłumaczyli poruszane zagadnienia w sposób prosty i przystępny. Uczestnicy Podwieczorków mają okazję usłyszeć m.in. o znakowaniu produktów, zawiłych kwestiach prawnych, wpływie kolorów na decyzje zakupowe klientów czy tajnikach idealnej ekspozycji towarów. Takie szerokie i wieloaspektowe spojrzenie na branżę cukierniczą jest niewątpliwym atutem naszych spotkań.

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji uczestniczyć w Podwieczorkach, zapraszamy Cię do zapoznania się z poniższymi materiałami. Znajdziesz w nich podsumowania spotkań, w formie krótkich filmików video. Posłuchaj, co o naszych warsztatach sądzą sami zainteresowani. Ich opinie są dla nas najlepszą rekomendacją. Przekonany? Zobaczmy się podczas kolejnej edycji wydarzenia!

Aktualne wydarzenia

Brak aktualnych wydarzeń

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami

Archiwalne wydarzenia

Zapisz się do newslettera

Dołącz do najlepiej poinformowanych w branży


Przyjmuję do wiadomości, że: