Przejdź do aktualnościPrzejdź do wyszukiwarki

Szkolenia cukiernicze

21 lutego 2023Szkolenia cukiernicze

Warsztaty cukiernicze to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i dzielenia się fachową wiedzą. Spotkania w gronie zaangażowanych cukierników i piekarzy inspirują i umożliwiają zacieśnianie branżowych więzi.

Podczas ostatnich warsztatów, które poprowadzili dla nas Mistrz Świata w cukiernictwie Mieczysław Chojnowski i technolog Bunge w Polsce Jacek Zięba, skupiliśmy się na tortach deserowych. Podczas intensywnego spotkania omówiliśmy nowe trendy w cukiernictwie oraz podzieliliśmy się z uczestnikami ciekawymi recepturami i pomysłami na wykończanie, składanie i dekorowanie tortów.

Warsztaty Akademii Mistrza projektujemy z najwyższą starannością i zawsze z myślą o naszych Klientach. Z przyjemnością dowiemy się, jakie tematy Cię interesują, i dołożymy wszelkich starań, by przygotować szkolenia idealnie wpisujące się w Twoje oczekiwania.

Już wkrótce ruszamy z nowymi odsłonami warsztatów dla cukierników i piekarzy. Aktualne informacje o szkoleniach znajdziesz na naszej WWW. Zachęcamy do regularnego odwiedzania tej zakładki. Aby mieć pewność, że żadne branżowe wydarzenie Ci nie umknie, zapisz się do newslettera Akademii Mistrza na dole strony.

Inne z kategorii Szkolenia Cukiernicze