Zaloguj się
Rejestracja
Instagram Youtube
Zamknij

Promujemy szkoły! Dołącz do nas – reklamuj się – zyskaj wiele korzyści!

15 marca 2017, 11:30

O tym, czy za kilkanaście lat zawód cukiernika będzie cieszył się szacunkiem i prestiżem – w dużej mierze zdecydują młodzi ludzie, którzy dziś dopiero myślą o wyborze ścieżki kariery. Dlatego już teraz musimy wspierać szkolnictwo zawodowe, przyciągać do niego jak najwięcej młodych, zdolnych i kreatywnych pasjonatów słodkich wypieków.

Zależy nam na tym, by wiedzieli jak wiele możliwości daje im kształcenie się w tym zawodzie, by poznali i mogli łatwo znaleźć szkoły, które pozwolą im spełnić marzenia.

Lata współpracy z nauczycielami zawodowymi i młodzieżą otworzyły nam oczy na to, co dla młodych od dawna jest oczywiste. Dziś miejscem ,gdzie szukają oni informacji, z którego czerpią inspiracje jest Internet.
Dlatego już wkrótce stworzymy nową, bardzo przyjazną dla młodzieży wirtualną przestrzeń, w której szkoły piekarniczo-cukiernicze będą mogły bezpłatnie się promować i prezentować swoją ofertę, dokonania, historię i plany na przyszłość.

Zanim to miejsce powstanie, musimy zebrać niezbędne informacje!

Namawiamy wszystkich dyrektorów i nauczycieli, by zgłosili swoją placówkę do programu Akademia Mistrza dla Szkół. Skorzystajcie z naszej nieszablonowej propozycji na przyciągnięcie młodzieży, a jednocześnie zyskajcie specjalne bonusy, które dla was przygotowaliśmy. We wszystkich szkołach, które zaprezentują się w naszej bazie, przeprowadzimy lekcje pokazowe, które poprowadzi Mistrz Świata w Cukiernictwie Mieczysław Chojnowski!

Nie zwlekajcie – już dziś wejdźcie na stronę www.dodajszkole.akademiamistrza.pl i włączcie się do naszego programu!

Przewiń do góry